03.03.2022 r.- prof. Linda Mingfang Li: "Chinese vocabulary and its' learning" (wykład zdalny)

Instytut Konfucjusza Politechniki Warszawskiej ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na wykład gościnny prof. Lindy Mingfang Li zatytułowany: "Chinese vocabulary and its' learning"

Termin: 03 marca 2022 r., godz. 14:30

Wykład odbędzie się w trybie zdalnym, przez aplikację ZOOM

Podczas wykładu profesor Linda Mingfang Li opowie o cechach chińskiego słownictwa, jego związku z chińskimi znakami oraz o tym, jak najlepiej uczyć się chińskiego słownictwa, opierając się na swoim doświadczeniu w nauczaniu i badaniach.

Dr Linda Mingfang Li była profesorem języka i kultury chińskiej na Regent's University London zanim przeszła na emeryturę w 2021 roku.

W trakcie wykładów uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań oraz dyskusji.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o mailowe zgłoszenie chęci uczestnictwa na adres: Confucius.Institute@pw.edu.pl w terminie do 02 marca 2022 r.

Serdecznie zapraszamy!